• page_banner1

Notícies

El nostre equip va volar a Hong Kong el 12 de març de 2019 i va començar a fer una exposició APLF de 3 dies. Es tracta d’una exposició de cuir, materials i accessoris de moda, que se celebrarà al Centre de Convencions i Exposicions de Hong Kong del 13 al 15 de març. La sala està dividida en dos pisos, el primer pis és per a materials de moda crua, com ara pell d’ovella, pell d’ovella, pell de xai. El segon pis és per a accessoris de moda. La nostra empresa es troba en aquest estand d’espectacles. guants de pell d'ovella, botes per a nadons, barrets de pell d'ovella, catifes de pell d'ovella, bufandes i coixins de pell d'ovella del Tibet.

newspic4

En aquestes exposicions, hem conegut a molts dels nostres clients habituals, hem treballat junts durant molts anys. Hem parlat lliurement sobre la tendència de desenvolupament dels guants de pell d’ovella i el futur de la indústria dels accessoris de moda. Japó, Corea del Sud, Austràlia, EUA, Canadà i altres països. Van mostrar un gran interès pels nostres productes de pell d’ovella.

Especialment, els nostres guants de pell d’ovella fets a mà, barrets de pell d’ovella de moda, botins de pell d’ovella suaus i resistents. pla de compra d'alguns cuirs d'ovella d'alta graduació. Per tant, és una bona idea trobar articles de pell i accessoris de moda des d'aquí.

Des de la creació de l’empresa el 2002, el nostre equip continua buscant guants de pell d’ovella i guants de pell d’ovella d’alta qualitat. Voleu volar a Hong Kong, volar als Estats Units, volar a Itàlia. Vam fer tot això per aprendre l’últim concepte internacional de disseny de moda, copsant les tendències de la moda més avantguardistes. Offcuse, també per comprendre millor les necessitats dels clients, amb el canvi de disseny de comandes i fabricació de guants de pell d’ovella adequats. Només fem que els guants de pell d’ovella puguin satisfer els clients. Com més alt estigueu, més lluny veureu. Per tant, qualsevol ajuda, no dubteu en fer-m'ho saber. Farem tot el possible per ajudar-vos. Som un proveïdor professional de guants de pell d'ovella.


Hora de publicació: 31 d'agost de 2020